8LT025F29SB
pregled izdelka
Številka dela: 8LT025F29SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 29C 29#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 8LT025F29SB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT025F29SB
Številka dela 8LT025F29SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 29C 29#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1339 pcs Podatkovni list 8LT025F29SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-15644
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT025F35AB
8LT025F35AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 128C 128#22D PIN RECP
Na zalogi: 1967 pcs
Prenesi: 8LT025F35AB.pdf
RFQ
8LT025F29PN
8LT025F29PN
Opis: 8LT 29C 29#16 PIN RECP
Na zalogi: 1485 pcs
Prenesi: 8LT025F29PN.pdf
RFQ
8LT025F29SB-LC
8LT025F29SB-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT