8LT321B39SN
pregled izdelka
Številka dela: 8LT321B39SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 8LT321B39SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT321B39SN
Številka dela 8LT321B39SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1715 pcs Podatkovni list 8LT321B39SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-17414
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A