8LT323F21PA
pregled izdelka
Številka dela: 8LT323F21PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Podatkovni listi: 8LT323F21PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT323F21PA
Številka dela 8LT323F21PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 21C 21#16 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1257 pcs Podatkovni list 8LT323F21PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-17795
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A