8LT325F61PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8LT325F61PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 8LT325F61PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT325F61PC-LC
Številka dela 8LT325F61PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1673 pcs Podatkovni list 8LT325F61PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-18478 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -