8LT515B18BA
pregled izdelka
Številka dela: 8LT515B18BA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8LT515B18BA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT515B18BA
Številka dela 8LT515B18BA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 18C 18#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3076 pcs Podatkovni list 8LT515B18BA.pdf
Serija * Druga imena 1792-19305
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT515B18AC
8LT515B18AC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Na zalogi: 1747 pcs
Prenesi: 8LT515B18AC.pdf
RFQ
8LT515B18BB
8LT515B18BB
Opis: 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Na zalogi: 2087 pcs
Prenesi: 8LT515B18BB.pdf
RFQ
8LT515B18AN
8LT515B18AN
Opis: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Prenesi: 8LT515B18AN.pdf
8LT515B18PA
8LT515B18PA
Prenesi: 8LT515B18PA.pdf
8LT515B15SN
8LT515B15SN
Opis: 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Prenesi: 8LT515B15SN.pdf
8LT515B18BN
8LT515B18BN
Opis: 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Prenesi: 8LT515B18BN.pdf
8LT515B18BC
8LT515B18BC
Prenesi: 8LT515B18BC.pdf
8LT515B18AB
8LT515B18AB
Prenesi: 8LT515B18AB.pdf
8LT515B18AA
8LT515B18AA
Prenesi: 8LT515B18AA.pdf
8LT515B15SN-LC
8LT515B15SN-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Prenesi: 8LT515B15SN-LC.pdf
8LT515B18PB
8LT515B18PB
Prenesi: 8LT515B18PB.pdf
8LT515B18PA-LC
8LT515B18PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Prenesi: 8LT515B18PA-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika