8LT515B18SD
pregled izdelka
Številka dela: 8LT515B18SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8LT515B18SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT515B18SD
Številka dela 8LT515B18SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 18C 18#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1384 pcs Podatkovni list 8LT515B18SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-19326
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A