8LT515B19SC
pregled izdelka
Številka dela: 8LT515B19SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8LT515B19SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT515B19SC
Številka dela 8LT515B19SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 19C 19#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1627 pcs Podatkovni list 8LT515B19SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-19354
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A