8LT515F15SD
pregled izdelka
Številka dela: 8LT515F15SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8LT515F15SD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT515F15SD
Številka dela 8LT515F15SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1488 pcs Podatkovni list 8LT515F15SD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-19476
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT515F15SD-LC
8LT515F15SD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE