8LT521B41PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT521B41PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8LT521B41PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT521B41PN
Številka dela 8LT521B41PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 41C 41#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1821 pcs Podatkovni list 8LT521B41PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-20305
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Green Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT521B41SB-LC
8LT521B41SB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1797 pcs
Prenesi: 8LT521B41SB-LC.pdf
RFQ
8LT521B41PB
8LT521B41PB
Opis: 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Na zalogi: 1328 pcs
Prenesi: 8LT521B41PB.pdf
RFQ
8LT521B41PN-LC
8LT521B41PN-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE