8LT523F55SN
pregled izdelka
Številka dela: 8LT523F55SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 55C 55#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8LT523F55SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT523F55SN
Številka dela 8LT523F55SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 55C 55#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1034 pcs Podatkovni list 8LT523F55SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-20777
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A