8LT525F24PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8LT525F24PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Podatkovni listi: 8LT525F24PC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 912 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT525F24PC-LC
Številka dela 8LT525F24PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 912 pcs Podatkovni list 8LT525F24PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-21208 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm) Vrsta kontakta Crimp