8LT717F26SA
pregled izdelka
Številka dela: 8LT717F26SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 26C 26#20 SKT J/N
Podatkovni listi: 8LT717F26SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT717F26SA
Številka dela 8LT717F26SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 26C 26#20 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1788 pcs Podatkovni list 8LT717F26SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-22329
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A