8LT721B11PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT721B11PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Podatkovni listi: 8LT721B11PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT721B11PD
Številka dela 8LT721B11PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 11C 11#12 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1299 pcs Podatkovni list 8LT721B11PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-22425
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 23A