8LT723B21PD
pregled izdelka
Številka dela: 8LT723B21PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 21C 21#16 PIN J/N
Podatkovni listi: 8LT723B21PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT723B21PD
Številka dela 8LT723B21PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 21C 21#16 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1492 pcs Podatkovni list 8LT723B21PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-22677
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Olive Green Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8LT723B21BN
8LT723B21BN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 21C 21#16 SKT J/N
Na zalogi: 1824 pcs
Prenesi: 8LT723B21BN.pdf
RFQ
8LT723B21PA-LC
8LT723B21PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 1301 pcs
Prenesi: 8LT723B21PA-LC.pdf
RFQ
8LT723B21PD-LC
8LT723B21PD-LC