8LT725B29SA
pregled izdelka
Številka dela: 8LT725B29SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 29C 29#16 SKT J/N
Podatkovni listi: 8LT725B29SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 875 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT725B29SA
Številka dela 8LT725B29SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 29C 29#16 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 875 pcs Podatkovni list 8LT725B29SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-23013
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A