8T016B26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T016B26PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 26C 26#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8T016B26PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T016B26PA
Številka dela 8T016B26PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 26C 26#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1663 pcs Podatkovni list 8T016B26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-23652
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A