8T016F26PN
pregled izdelka
Številka dela: 8T016F26PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 26C 26#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8T016F26PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8T016F26PN
Številka dela 8T016F26PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 26C 26#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2019 pcs Podatkovni list 8T016F26PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-23695
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A