8T016Z26PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T016Z26PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 26C 26#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8T016Z26PN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T016Z26PN
Številka dela 8T016Z26PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 26C 26#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1146 pcs Podatkovni list 8T016Z26PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-23735
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8T016Z26AA
8T016Z26AA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8T 26C 26#20 PIN RECP
Na zalogi: 1240 pcs
Prenesi: 8T016Z26AA.pdf
RFQ
8T016Z26PN-LC
8T016Z26PN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT