8T414F18SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T414F18SN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: 8T414F18SN-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T414F18SN-LC
Številka dela 8T414F18SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2258 pcs Podatkovni list 8T414F18SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-25081 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -