8T618F28SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T618F28SN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Podatkovni listi: 8T618F28SN-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T618F28SN-LC
Številka dela 8T618F28SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2140 pcs Podatkovni list 8T618F28SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-25813 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.389" (35.28mm) Vrsta kontakta Crimp