8T618Z11PA
pregled izdelka
Številka dela: 8T618Z11PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 11C 11#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8T618Z11PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8T618Z11PA
Številka dela 8T618Z11PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 11C 11#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1024 pcs Podatkovni list 8T618Z11PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-11 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-25828
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8T618Z11PN
8T618Z11PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8T 11C 11#16 PIN PLUG
Na zalogi: 1337 pcs
Prenesi: 8T618Z11PN.pdf
RFQ
8T618Z11PA-LC
8T618Z11PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE