8T620B16PB
pregled izdelka
Številka dela: 8T620B16PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 16C 16#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8T620B16PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8T620B16PB
Številka dela 8T620B16PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 16C 16#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1237 pcs Podatkovni list 8T620B16PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-16 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-25884
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A