8T622Z55SA
pregled izdelka
Številka dela: 8T622Z55SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 55C 55#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: 8T622Z55SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 734 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 734 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T622Z55SA
Številka dela 8T622Z55SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 55C 55#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 734 pcs Podatkovni list 8T622Z55SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-26158
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A