8T714F15PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T714F15PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 15C 14#20 1#16 PIN J/N
Podatkovni listi: 8T714F15PN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 928 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T714F15PN
Številka dela 8T714F15PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 15C 14#20 1#16 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 928 pcs Podatkovni list 8T714F15PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-26409
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A