8T720B39SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T720B39SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8T 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Podatkovni listi: 8T720B39SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 814 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T720B39SN
Številka dela 8T720B39SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8T 39C 37#20 2#16 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 814 pcs Podatkovni list 8T720B39SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-26565
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8T720B35PN-LC
8T720B35PN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 79POS PNL MT
Na zalogi: 987 pcs
Prenesi: 8T720B35PN-LC.pdf
RFQ
8T720B41PN-LC
8T720B41PN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 925 pcs
Prenesi: 8T720B41PN-LC.pdf
RFQ
8T720B39SN-LC
8T720B39SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT