8T720F39SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8T720F39SN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: 8T720F39SN-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8T720F39SN-LC
Številka dela 8T720F39SN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1035 pcs Podatkovni list 8T720F39SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-39
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-26593 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -