BACC63CT15-18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CT15-18SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CT15-18SC
Številka dela BACC63CT15-18SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1238 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija BACC63, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena SBACC63CT15-18SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63CT15-18SA
BACC63CT15-18SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1339 pcs
Prenesi:
RFQ
BACC63CT15-18SD
BACC63CT15-18SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: BACC 18C 18#20 SKT PLUG NI
Na zalogi: 4732 pcs
Prenesi: BACC63CT15-18SD.pdf
RFQ
BACC63CT15-18SCH
BACC63CT15-18SCH
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Prenesi: BACC63CT15-18SCH.pdf
BACC63CT15-18SB
BACC63CT15-18SB
Opis: BACC 18C 18#20 SKT PLUG
Na zalogi: 856 pcs
Prenesi: BACC63CT15-18SB.pdf
BACC63CT15-18SE
BACC63CT15-18SE
Opis: CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT