BACC63CT15D19PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CT15D19PC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka BACC 19C 19#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: BACC63CT15D19PC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CT15D19PC
Številka dela BACC63CT15D19PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis BACC 19C 19#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1270 pcs Podatkovni list BACC63CT15D19PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija BACC63, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A