BACC63CT25-29SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CT25-29SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka BACC 29C 29#16 SKT PLUG
Podatkovni listi: BACC63CT25-29SC.pdf
Stanje zalog 354 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CT25-29SC
Številka dela BACC63CT25-29SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis BACC 29C 29#16 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 354 pcs Podatkovni list BACC63CT25-29SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija BACC63, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A