BACC63CU21-16PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CU21-16PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CU21-16PN
Številka dela BACC63CU21-16PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1447 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija BACC63, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena SBACC63CU21-16PN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy