BACC63CU23-53SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63CU23-53SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka BACC 53C 53#20 SKT RECP
Podatkovni listi: BACC63CU23-53SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63CU23-53SN
Številka dela BACC63CU23-53SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis BACC 53C 53#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1016 pcs Podatkovni list BACC63CU23-53SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija BACC63, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63CU23D35PN
BACC63CU23D35PN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: BACC 100C 100#22D PIN RECP CAD
Na zalogi: 787 pcs
Prenesi: BACC63CU23D35PN.pdf
RFQ
BACC63CU23-35SA
BACC63CU23-35SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 100POS CRIMP