BACC63DB17-26PNH
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DB17-26PNH
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 739 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DB17-26PNH
Številka dela BACC63DB17-26PNH Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 739 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija BACC63, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena SBACC63DB17-26PNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Passivated Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63DB17-26PN
BACC63DB17-26PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 315 pcs
Prenesi:
RFQ
BACC63DB17-26SN
BACC63DB17-26SN
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 692 pcs
Prenesi:
RFQ
BACC63DB17-26PNH
BACC63DB17-26PNH
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE