BACC63DB25-61PNH
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63DB25-61PNH
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 731 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63DB25-61PNH
Številka dela BACC63DB25-61PNH Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija BACC63, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena SBACC63DB25-61PNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Passivated Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63DB25-61PA
BACC63DB25-61PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: BACC 61C 61#20 PIN PLUG SS
Na zalogi: 5045 pcs
Prenesi: BACC63DB25-61PA.pdf
RFQ
BACC63DB25-61PNH
BACC63DB25-61PNH
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 4584 pcs
Prenesi: BACC63DB25-61PNH.pdf
RFQ
BACC63DB25-61SN
BACC63DB25-61SN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 489 pcs
Prenesi:
BACC63DB25-61PN
BACC63DB25-61PN
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP