D38999/20FG11SDL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FG11SDL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FG11SDL
Številka dela D38999/20FG11SDL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2077 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-11
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/20FG11SDL Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FG11SE
D38999/20FG11SE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1734 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20FG11SD
D38999/20FG11SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1087 pcs
Prenesi: D38999/20FG11SD.pdf
RFQ
D38999/20FG11SE-LC
D38999/20FG11SE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT