| Številka dela | D38999/20FG16SB | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 1209 pcs | Podatkovni list | D38999/20FG16SB.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | G |
| Shell Size - Vstavi | 21-16 | Shell material | Aluminum |
| Shell Finish | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | D3899920FG16SB SD38999/20FG16SB |
| Usmerjenost | B | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 16 | Tip montaže | Panel Mount |
| Montažna funkcija | Flange | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Lastnosti | - |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |