D38999/20JD18JE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JD18JE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JD18JE
Številka dela D38999/20JD18JE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1955 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20JD18JB-LC
D38999/20JD18JB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT