D38999/20JD18PN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JD18PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20JD18PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JD18PN
Številka dela D38999/20JD18PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2891 pcs Podatkovni list D38999/20JD18PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/20JD18PN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20JD18PD
D38999/20JD18PD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1545 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20JD18PB-LC
D38999/20JD18PB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT