D38999/20JD19JA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JD19JA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JD19JA
Številka dela D38999/20JD19JA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2819 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20JD19JA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20JD19JA-LC
D38999/20JD19JA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT