D38999/20JF11PE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JF11PE
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JF11PE
Številka dela D38999/20JF11PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3216 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 13A