D38999/20JJ43SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20JJ43SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/20JJ43SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20JJ43SB
Številka dela D38999/20JJ43SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1115 pcs Podatkovni list D38999/20JJ43SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899920JJ43SB
SD38999/20JJ43SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20JJ43SD
D38999/20JJ43SD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1437 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20JJ43SB
D38999/20JJ43SB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1136 pcs
Prenesi: D38999/20JJ43SB.pdf
RFQ
D38999/20JJ43SA
D38999/20JJ43SA
Opis: CONN RCPT 43POS WALL MNT W/SCKT