D38999/20KD18HN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KD18HN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KD18HN
Številka dela D38999/20KD18HN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1338 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel
Material školjke, Dokončaj D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899920KD18HN
SD38999/20KD18HN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20KD18HN
Velik premer dobavljen 15-18 Lastnosti -
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20KD18HB-LC
D38999/20KD18HB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 5153 pcs
Prenesi: D38999/20KD18HB-LC.pdf
RFQ
D38999/20KD18HN-LC
D38999/20KD18HN-LC