D38999/20KE26SNL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KE26SNL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KE26SNL
Številka dela D38999/20KE26SNL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1337 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/20KE26SNL Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount