D38999/20KG16SD
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KG16SD
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 767 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 767 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KG16SD
Številka dela D38999/20KG16SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 767 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20KG16SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A