D38999/20KG39SE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KG39SE
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 856 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KG39SE
Številka dela D38999/20KG39SE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 856 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20KG39SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20KG41AA
D38999/20KG41AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 760 pcs
Prenesi: D38999/20KG41AA.pdf
RFQ
D38999/20KG39SC-LC
D38999/20KG39SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 5520 pcs
Prenesi: D38999/20KG39SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20KG39SE
D38999/20KG39SE
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4399 pcs
Prenesi: D38999/20KG39SE.pdf
D38999/20KG39SE-LC
D38999/20KG39SE-LC
Prenesi: D38999/20KG39SE-LC.pdf
D38999/20KG39SN-LC
D38999/20KG39SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology