D38999/20KH32SD
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KH32SD
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KH32SD
Številka dela D38999/20KH32SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1322 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy