D38999/20KJ46PA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20KJ46PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 560 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20KJ46PA
Številka dela D38999/20KJ46PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 560 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-46 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/20KJ46PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 46 (44 + 2 Coax) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Trenutna ocena 7.5A, 13A, 45A Kontaktni material Copper Alloy