D38999/20MD15HC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MD15HC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MD15HC
Številka dela D38999/20MD15HC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1526 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20MD15HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MD15HE
D38999/20MD15HE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 2386 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20MD15HC-LC
D38999/20MD15HC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 2342 pcs
Prenesi: D38999/20MD15HC-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD15HB
D38999/20MD15HB
Opis: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP