D38999/20MD19JC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MD19JC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MD19JC
Številka dela D38999/20MD19JC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2141 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20MD19JC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MD19JA-LC
D38999/20MD19JA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 3222 pcs
Prenesi: D38999/20MD19JA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD19JB-LC
D38999/20MD19JB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 1876 pcs
Prenesi: D38999/20MD19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MD19JC-LC
D38999/20MD19JC-LC
Opis: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Prenesi: D38999/20MD19JC-LC.pdf
D38999/20MD19JC
D38999/20MD19JC
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP