D38999/20MG39SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MG39SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MG39SN
Številka dela D38999/20MG39SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1878 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899920MG39SN
SD38999/20MG39SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20MG39SN
Velik premer dobavljen 21-39 Lastnosti -
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20MG39SD-LC
D38999/20MG39SD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 4819 pcs
Prenesi: D38999/20MG39SD-LC.pdf
RFQ
D38999/20MG41AB
D38999/20MG41AB
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 3128 pcs
Prenesi: D38999/20MG41AB.pdf
RFQ
D38999/20MG39SN
D38999/20MG39SN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/20MG39SN.pdf
D38999/20MG41AA
D38999/20MG41AA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Prenesi:
D38999/20MG39SN-LC
D38999/20MG39SN-LC
Prenesi: D38999/20MG39SN-LC.pdf
D38999/20MG39SE
D38999/20MG39SE
Prenesi:
D38999/20MG39SN
D38999/20MG39SN
Prenesi: D38999/20MG39SN.pdf
Prenesi: D38999/20MG41AA.pdf
D38999/20MG39SN-LC
D38999/20MG39SN-LC