D38999/20MJ43BN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20MJ43BN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20MJ43BN
Številka dela D38999/20MJ43BN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1759 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-43
Shell material Composite Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena D3899920MJ43BN
SD38999/20MJ43BN
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount